Fivespark & de toekomst van de werkplek - Podcast met CTO Kees

4-04-2023
Kees van Bemmel bij New Business Radio

In dit blog

    Onze CTO en hoofd knutselaar Kees van Bemmel was te gast bij New Business Radio om te spreken over Fivespark en de laatste innovaties in de wereld van de digitale werkplek. In 40 minuten neemt hij je mee langs de kansen, valkuilen en praktische mogelijkheden die ontstaan door de implementatie van nieuwe technieken. 

    Benieuwd naar:

    • Hoe je met ongebruikte bedrijfsdata kosten verlaagd en je omzet laat groeien
    • Wat ChatGPT binnen onze klantenservice doet (en wat het voor jou kan doen
    • Waarom onze software developers elk kwartaal een week gaan knutselen 

    Check dan de podcast hieronder via één van de links:

    SoundCloud

    Spotify

    Apple Podcasts

    Lees verder over Software Development.

    gerelateerde berichten

    Microsoft is een AI-assistent aan het maken - Deze 7 dingen worden veel makkelijker

    Mails en offertes worden praktisch vanzelf opgesteld. Een Word-document zet je in drie klikken om naar een flitsende presentatie in PowerPoi.

    Fivespark trotse sponsor van cyber security game Hackshield

    Ken je Hackshield al? Deze spannende game leert kinderen (8-12jr) zich te wapenen tegen allerlei online risico’s. Als trotse sponsor vertell.

    Dit jaar €270.000 verliezen? Dat kan!

    “Ransomware is meer een probleem voor grote organisaties, toch? Ons bedrijf is daar helemaal niet interessant voor...” -- Een gedachte die w.