Dit event is de perfecte combi tussen sport en spel. Het maakt niet uit of je voor het eerst een racket vast hebt of je al een aardig balletje kan slaan: we hebben activiteiten en wedstrijden voor alle niveaus, zodat iedereen met plezier kan deelnemen.
Je kunt als beginner je padelvaardigheden testen en verbeteren of juist je skills showen en een paar mooie wedstrijden spelen. Daarnaast is er natuurlijk volop ruimte om te netwerken en samen te genieten van de hapjes en drankjes.
We organiseren deze middag samen met KPN, Samsung en EPOS. Natuurlijk zijn zij die dag aanwezig, net als een groot deel van ons eigen Fivespark-team!
15:00u - 15:30u Welkom door Peakz Padel, ontvangst met koffie & thee, introductie programma
15:30u - 16:00u Clinic voor beginners, opwarmen voor gevorderden
15:45u/16:00u - 18:00u Toernooi King of the Court met hele groep
18:00u - 20:00u Opfrissen & afsluiting met hapjes en drankjes en de prijsuitreiking
Inschrijven is eenvoudig: vul hieronder het inschrijfformulier in om je plek te reserveren. Wees er snel bij, de beschikbare plaatsen zijn beperkt👇
Uitschrijven doe je door deze link te volgen.
Voor vragen of meer informatie kun je contact met ons opnemen via je accountmanager of mail ons.
Graag tot de 26e!